Otwarcie boiska - mecz rodzice vs uczniowie

W dniu 18.06 (poniedziałek) odbędzie się oficjalne otwarcie boiska przy naszym SMS-ie, na którym przewidziana jest całodniowa impreza przybierająca różne formy (od godziny 14:00 do 22:00). Od godziny 20:00 mamy do dyspozycji boisko na mecz Rodzice 7klasistów vs Uczniowie 7klasy. Szatnie (niestety dość małe) będą do Państwa dyspozycji. Za boiskiem mają być przygotowane ławeczki, grille, także będzie można sobie spokojnie usiąść i porozmawiać. Grille dostępne na miejscu będą płatne, ale dostaliśmy zezwolenie, że jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę - możecie zabrać i rozpalić swój sprzęt. Zapraszam całymi rodzinami. Obecność nieobowiązkowa, ale bardzo bardzo mile widziana. Mam nadzieję, że uczniowie będą w komplecie, a rodzice i rodzeństwo nie będą gorsi. Proponuję spotkać się już od godziny 18:00, uda się wtedy spokojnie porozmawiać, przebrać się. Ze względu na mój udział w kursie trenerskim w tym dniu, mogę się spóźnić. Bardzo proszę o smsy z ilością osób, które wezmą udział w meczu.