Mecze z Czarnymi Sosnowiec i Siemianowczanką + sprawy bieżące

Z informacji bieżących

• Do 25 listopada zbierane będą zaliczki za obóz zimowy (szczegóły obozu znajdują się na tej stronie), w kwocie 200zł, pieniądze proszę wpłacać do kierownika.
  • W sierpniu klub zakupił naszym chłopcom 20 piłek, na dzień dzisiejszy zostało ich 14 (3 przebite, 3 zgubione). Klub chciał dokupić nam brakujące piłki, jednak nie zgodziłem się na to, ponieważ, nasi chłopcy mają problemy z dbaniem o sprzęt, dlatego klub zakupi nam piłki przebite, ale za piłki zgubione przez naszych zawodników, chciałbym, żeby zapłacili chłopcy, najlepiej ze swoich kieszonkowych lub zrezygnowali z jakiejś przyjemności. Proszę przekazać młodym, że mają wpłacać po 4zł do trenera lub kierownika. Może taki mały zabieg wychowawczy sprawi, że będą bardziej dbali o to czym trenują.

Sobota, zbiórka 10:10 w Sosnowcu przy ulicy Mireckiego 31. Zabieramy białe i czarne getry, ochraniacze, legitymacje!

1. Piotr Miarka
  2. Kamil Wywioł
  3. Kuba Domagała
  4. Bartek Mokwinski
  5. Bartosz Kolasinski
  6. Filip Duda
  7. Karol Jaron
  8. Daniel Wilczkiewicz
  9. Wiktor Kułaga
  10. Adrian Duplaga
  11. Andrzej Klimczak
  12. Szymon Mrozik
  13. Kacper Dudek
  14. Kacper Kuzia
  15. Szymon Świętek

Proszę o informację smsem, kto z chłopców, którzy biorą udział w meczu w Sosnowcu, mogłoby również zagrać w meczu w niedzielę.

Niedziela, zbiórka 8:40 Stadion Śląski, zabieramy białe i czarne getry, ochraniacze, legitymacje!

1. Paweł Blinda
  2. Szymon Matyja
  3. Maciej Wójcik
  4. Marek Pękała
  5. Tomasz Łątka
  6. Wiktor Łata
  7. Jan Pecka
  8. Dawid Sikora

Proszę o informację, w przypadku, gdy kogoś nie może być na meczu. Pozdrawiam.