Informacje na temat obozu i sparignu sobotniego w Skierniewicach

Informacje organizacyjne nt. obozu w Wałbrzychu:

• wyjazd 26.02 zbiórka 8:30 na stadionie, wyjazd o 9:00
  • powrót 4.03 około godziny 16:00
  • na obozie chłopcy muszą mieć ważne badania lekarskie oraz wypełnioną kartę kwalifikacyjną i regulamin obozu (rozdawałem chłopakom, osób, których nie było w szkole proszę o kontakt - wyślę kartę i regulamin)
  • chłopcy treningi będą mieć zarówno na hali jak i na boisku, dlatego zabierają cały stadionowy sprzęt do treningu (na 90% w autokarze będziemy rozdawać zamówione przez szkołę ortaliony  bluzy treningowe, a dla nowych osób dodatkowo torby, spodnie i bluzę treningową)
  • po ośrodku chłopcy będą chodzić w kupionych koszulkach polo (kto nie ma, w granatowej koszulce treningowej)
  • nie dajemy chłopakom więcej niż 100zł w gotówce na obóz. Mają na miejscu pełne wyżywienie, proszę nie pakować im całych plecaków słodyczy lub napojów gazowanych
  • chłopcy nie jadą na wakacje, będą musieli nadrobić materiał, którzy nauczyciele będą realizowali w czasie obozu, a w poniedziałek po obozie, chłopcy mają być przygotowani do lekcji (mogą zabrać zeszyty czy książki ze sobą)
  • Będziemy korzystać z basenu, dlatego obowiązkowo chłopcy zabierają ręczniki, czepki, kąpielówki, klapki
  • Jeżeli ktoś potrzebuję fakturę za obóz, proszę o wysłanie danych smsem
  • w razie pytań proszę o kontakt

Sparing w sobotę: wyjazd ok. 7:30 ze Stadionu do Skierniewic, o 11:00 mecz 2004, o 13:00 mecz 2003, o 15:00 obiad ok. 18:00 powrót do na Stadion. Koszt wyjazdu ok. 65zł (autokar+posiłek). Mogę wziąć 16 zawodników, proszę o informację w przypadku, gdy ktoś już wie, że nie będzie mógł wziąć udziału w meczu. Kadrę na mecz podam w okolicach czwartku.